Kurumsal Firma Yazılımı

Blog/Haber

Hizmetlerimiz hakkında duyurulara ve en güncel konularda blog yazılarımıza ulaşın.

E-bülten listesine katıl
Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
Sanal Alışverişe özel vergi dairesi

İnternetten mal ve hizmet satan platform temsilcileri sonunda Maliye’nin kapısını çaldı. Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüşen uluslararası şirket yetkilileri, Türkiye’de yerleşik olmayı ve kurumlar vergisi ile KDV gibi vergileri kabul etti. Ağbal, internetten mal satan platformlar ile bu platformlar üzerinden mal satan şirketler için özel vergi dairesi kuracaklarını söyledi.

2016-07-06 tarihinde eklendi

E-ticaret şirketleri için yeni esaslar belirlendi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ve Bildirim Yükümlülükleri Hakkında Tebliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, kendilerine ait elektronik ticaret (e-ticaret) ortamında faaliyet gösteren hizmet sağlayıcılar ETBİS'e kaydolacak.

2017-08-25 tarihinde eklendi

Amazon.com başarı sırrı

Dünyanın en önemli perakende sitesi Amazon.com'un başarısı birçok şirkete ilham kaynağı oluyor. 

2016-07-04 tarihinde eklendi

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal siteler , firmanızın kimliğini doğru bir şekilde yansıtan, en güncel teknolojileri kullanan profesyonel olarak hazırlanmış olan internet siteleridir.  Herhangi bir yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. 

2019-08-23 tarihinde eklendi

Web Tasarımı nedir?

Kişileri yada kurumları tanıtmak amacı ile internet tarayıcılarının (browser) görüntüleyebileceği biçimde, hazırlanmış özel tasarım çalışmalardır. Hazırlanan bu tasarımların, klasik grafik tasarımın dışına çıkılarak tarayıcılar tarafından okunabilecek şekilde HTML/CSS olarak hazırlanmaktadır.

2019-08-22 tarihinde eklendi

Yönetim paneli tasarımı yenilendi.

Yönetim paneli tasarımı sadeleştirildi. Gösterge panelinde bilgilendirme alanları eklendi. 

2019-08-25 tarihinde eklendi

"Hemen Al" Ürün satış desteği eklendi.

Online tahsilat modülü kullanıcıları için "Hemen al" Özelliği eklendi. Tek ürün satışı yapan firmalar için geliştirilen modül ile Ürünlerinizi listeleyebilir ve satışını yapabilirsiniz.

2019-08-29 tarihinde eklendi

Yeni Tema (Automax) Eklendi

Otomotiv sektörü için hazırlann "Automax" hazır tema ile kurumsal web sitenizi daha profesyonel bir arayüz ile kullanabilirsiniz. Kırmızı ve siyah renk tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı tema HTML/CSS düzenlemelere açık olarak sunulmaktadır.

2019-08-29 tarihinde eklendi

Yeni Tema (Beautylife) Eklendi

Kozmetik sektöründe hizmet veren firmalara uygun olarak tasarlanan "Beautylife" hazır tema ile web sitenizi daha profesyonel bir arayüz ile kullanabilirsiniz. Pembe renk tonları ağırlıklı olarak kullanılan tema HTML/CSS düzenlemelere açık olarak sunulmaktadır.

2019-09-01 tarihinde eklendi

Sitekolay CMS v3.8 Sürüm güncellemesi

Sitekolay CMS v3.8 sürümü, eklenen bir çok yeni özellik ile tamamlandı. Lisansı, 19 Şubat 2020 - Çarşamba tarihinden itibaren, ücretsiz olarak (lisans alım tarihi 19.02.2019 tarihinden sonra lisans alan tüm müşterilerimiz), 1 Yıldan daha uzun süre önce lisans alımı yapan tüm müşterilerimiz %50 indirimle güncel sürüme geçiş yapabilirler.

2020-02-18 tarihinde eklendi